Büyücülük Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Büyücülük Dünyası

Sanal Dünya

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tikkat Tikkat!

YazarMesaj
Godric Black
Dark Lord

Tikkat Tikkat! Empty
MesajKonu: Tikkat Tikkat!   Tikkat Tikkat! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 9:53 am

bir uyarı yapayım bu site bir okul sitesi değil burada artık öğrenciler filan büyüdü elimize iş alıcaz eve ekmek filan götürecez.Bu arada Voldemort geri döndü karanlık dönem yaklaşıyor tetikte hazır olun kendizi hazırlayın hangi tarafta duracağınızı belirleyin (Voldimi yoksa iyiler mi filan) ona göre ayarlayın kendizi işte.Artık okulda değiliz okulu unutun artık gerçek büyücülük dünyasındasınız eviniz filan olucak mesleğiniz olucak işte aklıma gelirse daha yazarım şimdilik bu kadar
Godric Black
Dark Lord

Tikkat Tikkat! Empty
MesajKonu: Geri: Tikkat Tikkat!   Tikkat Tikkat! Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 4:49 pm

aslında bu mesaj bir öncekini editleyerek yazıcaktım ama farkı görün diye yapmadım yeni mesaj atıyom voldi dönmedi ben ve samantha döndük aslında bizde dönmedik ama karanlık taraf biziz yani bu sitede voldi yok (voldemort) (okunuşunu da yazayımda tam olsun bir çok yanlışlık yapılıyor (film de bile yanlış telaffuz ediliyor aslında ---------------------------VOL-DUH-MOR--------------diye okunmayılmış.nese konuyu saptırmayalım.belki voldemort un konusu açılabilir hani devrik lider gibi ama yeni yönetim bizde yane karanlık tarafın yönetimi bizde Godric Black= Dark Lord-------------------------Samatha Violet Grimm= Dark Lady oldu (bi nevi bellatrix lastrange gibin) yani iş artık böyle he bu arada beni admin sanabilirsiniz sanmamak elde değil yane bende görsem o mesajları bende Godric i (yane beni) admin sanırdım.ama işte öyle değil admin başka bir arkadaş ben sadece site içinden sorumluyum belki daha sonra aramıza katılabilir ama bilmiyorum onun bileceği iş ben bu kurallar olsun yazılar olsun işte öyle şeylerden sorumluyum üye yim yane aslında bi derecem yok mod bilem değilim yane (üfff konu acayip dağıldı) yani işte size güveniyorum anlamışsınızdır ve bişey için daha güveniyorum o da kurallara uyacağınızdır hade bakalım Sihir Başlasın (ehu)

Tikkat Tikkat!
1 sayfadaki 1 sayfası